NachtSchicht Disco Styria

best disco music club

O nás

V oblasti znojemska a nejen znojemska je jistě málo těch, kteří by neslyšeli o Kabaretu Moulin Rouge. Tento podnik se svého času těšil nemalé slávě a honosil se nabídkou tanečních vystoupení a akcí, které k takovému podniku patří. Okázalé prostředí dávalo vědět, že jste v podniku, kde není nejlevněji.
Léta plynula a zájem o večery s kabaretním vystoupení postupně slábl.
Naše společnost se stala od srpna 2018 novým provozovatelem objektu a na základě skutečnosti, že výše uvedený druh zábavy již není tím pravým šálkem kávy pro zdejší oblast, jsme se rozhodli změnit celou koncepci a směr, kterým se chceme ubírat.
Nemalou měrou k tomuto rozhodnutí přispěla i myšlenka, zpřístupnit objekt všem vrstvám veřejnosti, tak aby sortiment, druh zábavy a ceny byly dostupné více lidem, než tomu bylo doposud.
Rozsáhlou rekonstrukcí jsme se rozloučili s dlouholetou historií kabaretu a vytvořili prostředí pro zábavu ve formě diskoték, hudebních vystoupení a mnoha jiných kulturních akcí.
Stavebními úpravami jsme přetvořili prostory pro běžnou návštěvu hostů, kteří k nám přijdou poobědvat, povečeřet, jen tak si posedět u šálku kvalitní kávy a nebo se pobavit a zatančit si s přáteli.
Jsme připraveni i na eventualitu, že se od nás nebude návštěvníkům zábavních akcí chtít v noci cestovat, a tak nabízíme množtví pokojů k ubytování za příznivé ceny.
Pokud ve Vás hlodá zvědavost, není nic jednoduššího, než se u nás zastavit a to jak ve všední dny, kdy máme otevřeno od 11 do 22 hodin, tak o víkendech, kde se zavírací doba řídí zájmem a počtem návštěvníků.
Těšíme se na Vaši návštěvu, případné nápady, co by Vás ještě více potěšilo a hlavně na Vaši přízeň.
Přijďte k nám jako host a odcházejte jako přítel

Váš tým NACHTSCHICHT Disco

Aktuálně

6. 4. 2018
Dance night by Dýkej

7. 4. 2018
DJ Miroslav "Bass" Dvorský

13. 4. 2018
DarkSide DJs

14. 4. 2018
Monster DJ

20. 4. 2018
SELFIE GO DRINK
s DarkSide DJs

21. 4. 2018
SELFIE GO DRINK
s DJ Stanley

27. 4. 2018
DarkSide DJs

28. 4. 2018
Dance night by Dýkej

30. 4. 2018
DJs Figth by Monster vs. Dýkej
NOC ČARODEJNIC

 

PŘIPRAVUJEME DALŠÍ AKCE
Již nyní si rezervujte čas na
26. 5. 2018
Kdy Vám zahraje skupina
"PROZATÍM"

TOPlist